Visas ziņas

 • Kā padarīt gaidīšanu rindā mazāk saspringtu

  Pixabay

  Neatkarīgi no tā vai gaidāt rindā iepērkoties, izejot drošības kontroli lidostā vai lai nopirktu biļeti, gaidīšana rindā ir kļuvusi par ikdienu. It īpaši lielpilsētās ar to nākas saskarties katru dienu. Kādi faktori padara gaidīšanu rindā nepanesamu un kā kontrolēt savas negatīvās emocijas? Turpinājumā varat gūt ieskatu atbildēs uz šiem jautājumiem. 

 • Vienkārši triki kā ceļojumos izvairīties no garām rindām pie tūrisma objektiem

  Pixabay

  Vislabākais laiks, kad izbaudīt Eiropas skaistākos apskates objektus ir klāt, taču bieži vien vēloties apskatīt kādu tūrisma objektu prieku bojā garās rindas. Tomēr tagad par to nav jāuztraucas, jo 21.gs. sabiedrība zina kā apiet šo kaitinošo parādību.

 • Bijušais "Makdonalds" darbinieks par darba aizkulisēm

  Pixabay

  Kāds bijušais ātrās ēdināšanas giganta "Makdonalds" darbinieks dalās darba pieredzē ar ASV žurnālu "Cosmopolitan". Par darba aizkulisēm uzņēmumā var dzirdēt un lasīt bieži. Bijušais darbinieks nolēmis dalīties ar pieredzēto, ko ne katrs šī uzņēmuma apmeklētājs vēlētos zināt.

 • Ieteikumi kā uzlabot atmiņu (infografika)

  Pixabay

  Piedāvājam iepazīties ar ieteikumiem kā labāk atcerēties apgūto.

 • Vienkāršā patiesība par palmu eļļu

  Pixabay

  Palmu eļļa ir bieži pieminēta kā bieds komerciālo produktu valstībā. Tā ir it visur: cepumos, matu kopšanas produktos, zobu pastās, saraksts ir nebeidzams, bet cik kaitīga tā ir un ko derētu iegaumēt?

 • Kafija pārsteidzoši ietekmē sporta sasniegumus

  Pixabay

  Lai arī cik apstrīdēta ir kafija, tomēr tā ierindojas mīļāko dzērienu topā. Lielākā daļā cilvēku nespēj izdzīvot darba dienu bez šī brūnā šķidruma. Savukārt citi vairāk paļaujas uz tēju kā enerģijas degvielu. 

 • Kā būt produktīvam katru nedēļu (infografika)

  Pixabay

  Piedāvājam iepazīties ar viediem, kā saglabāt produktivitāti ik nedēļu.

 • Piecas lietas, kas nogalina Jūsu pašpārliecinātību1

  Pixabay

  Labākai veiktspējai un labai pašsajūtai nepieciešama pašpārliecinātība. Cilvēks pēc dabas ir slinka būtne un mēdz neievērot svarīgas lietas, uzskatot tās par pašsaprotamām. Tomēr dažreiz ir noderīgi uz lietām paraudzīties no svaiga skatpunkta. Turpinājumā piedāvājam aplūkot piecas lietas, kas grauj pārliecību par sevi.

 • Jauna zinātne par ēdienu – gastrofizika

  Pixabay

  Domājot par ēdienu un tā baudīšanu, galvā nāk prātā garšas, dažādi produkti, mīļākie ēdieni, kalorijas un citas lietas. Taču vai aizdomājamies, kas vēl ārpus jau zināmā ietekmē Jūsu garšas kārpiņas? Gastrofizika ir jauns zinātnes veids, kas pēta apkārtējos faktorus, kas var ietekmēt Jūsu garšas uztveri. Tas ir gastronomijas, psiholoģijas un fizikas apvienojums. 

 • 50 gadus aizmirsti kokteiļi atkal ir modē2

  Pixabay

  Runājot par kokteiļiem, gadu desmitu laikā gaume ir mainījusies, tomēr, kā jau viss, kas ir modē un iziet no tās pēc laika atgriežas. Ebens Klemms (Eben Klemm) ir viens no tiem ekspertiem, kurš lieliski orientējas kokteiļu vēsturē un cilvēku dzērienu gaumē, strādājot Ņujorkas restorānā par kokteiļu kuratoru.