Visas ziņas

 • Kā atpazīt atkarību no viedtālruņa un cīnīties ar to?

  Mūsdienās mēs vairs nespējam iedomāties savu dzīvi bez viedtālruņa. Ar mobilajām ierīcēm sākas, turpinās un beidzas mūsu diena. Tas spēj radīt vienu no 21. gadsimta kaitīgākajiem ieradumiem – neizlaist tālruni no rokām. Šis ieradums savukārt var izvērsties arī par lielāku problēmu un pat īstu atkarību no šīs mazās, ērtās un mūsu dzīvēs tik svarīgās ierīces.

 • Lielā pavasara tīrīšana: Kā ātri un efektīvi uzkopt mājokli?

  Drīz pienāks ilgi gaidītais pavasaris. Tas ir laiks, kad rodas vēlme pēc tīrības savā mājoklī, tāpēc lielākā daļa cilvēku, apbruņojušies ar slotām un putekļu lupatām, dodas šajā smagajā cīņā, atsvaidzinot savu māju un atbrīvojot to no ziemā sakrātajiem putekļiem, netīrumiem un mantām.

 • Kā atsvaidzināt attiecības un atkal kļūt par laimīgu ģimenes pāri?

  Attiecības nedarbojas autopilotā – nereti ir jāpieliek pūles, lai tās būtu veiksmīgas, sakārtotas un laimīgas. Bieži vien pāri, kas jau ilgstoši ir attiecībās, ieslīgst rutīnā. 

 • Kā vienkārši ikdienas ieradumi var uzlabot tavu dzīvi?

  Dažādi noderīgi ikdienas ieradumi var ievērojami uzlabot gan mūsu veselību, gan dzīvi kopumā. Kā zināms, jaunu ieradumu veidošana nav nemaz tik vienkāršs process – bieži vien tā aizņem diezgan daudz laika.  Neskatoties uz to, ka runa ir par ikdienas ieradumiem, tos ievērot katru dienu nav nepieciešams.

 • Viss par zero waste dzīvesveida uzsākšanu: Padomi iesācējiem1

  Vārdu salikumu zero waste jeb bezatkritumu dzīvesveids nav dzirdējis tikai retais. Pēdējo gadu laikā šī vides un dzīvesveida kustība ir uzņēmusi nopietnus apgriezienus. Zero waste kustības mērķis ir samazināt resursu izmantošanu un vides piesārņojumu, minimizējot atkritumu daudzumu. 

 • 5 vienkārši ieteikumi zaļā dzīvesveida ievērošanai

  Sperot pirmos soļus pretī zaļā dzīvesveida ievērošanai, ir iespējams uzlabot savu veselību un dzīvi kopumā, kā arī labvēlīgi ietekmēt apkārtējo vidi. Arvien vairāk un vairāk cilvēku uzņemas šo iniciatīvu – aizsargāt vidi visos iespējamos veidos. Pat vienkāršas darbības kā atkritumu daudzuma samazināšana, atteikšanās no nevajadzīgās sadzīves ķīmijas vai elektroenerģijas taupīšana var ievērojami pietuvināt mūs zaļākai nākotnei.

 • Kā pareizi iesākt dienu? 8 rīta rituāli labam noskaņojumam

  Mēs dzīvojam diezgan saspringtā laikā, kad lielākā daļa no mums strādā aptuveni 40 stundas nedēļā. Lai pareizi izplānotu savu laiku un sadalītu enerģiju visas dienas garumā, ir nepieciešams pievērst uzmanību saviem ikrīta rituāliem. Tas, ko mēs darām no rīta, var būtiski ietekmēt mūsu garastāvokli un labsajūtu, un veidu, kā tiek veikti ikdienas darbi. Piedāvājam iepazīties ar astoņiem rīta rituāliem, kas palīdzēs pozitīvi ietekmēt dienu un samazināt stresa līmeni.

 • Kā izvairīties no infekcijām ceļojuma laikā?

  Šobrīd viena no aktuālākajām pasaules mēroga tēmām ir jaunā koronavīrusa (2019-nCoV) izplatība. Līdz ar to ceļotāju vidū arvien nozīmīgāka kļūst informācija par drošības pasākumiem, darbībām, kas ir jāveic, lai izvairītos no saslimšanām ārzemēs.

 • Kā kļūt par veiksmīgu frīlanceri?

  Kļūšana par frīlanceri ir lieliska iespēja sākt strādāt pašam sev. Frīlanceri var strādāt ar vairākiem darba devējiem vienlaikus, pilnveidot dažādas darba tirgum nozīmīgas prasmes un paši noteikt sava darba apjomu. 

 • 8 populārākās antivīrusa programmas viedierīcēm

  Nav noslēpums, ka lielu daļu savas dzīves mēs pavadām internetā. Internets ir ienācis teju katrā ikdienas aspektā — tiešsaistē tiek veikti maksājumi, pasūtītas pusdienas vai taksis, internets tiek izmantots saziņai gan privātajā, gan profesionālajā sfērā.