Vietējās ziņas

 • Kā pareizi jākopj mājas baseins?

  Foto: Shutterstock.com

  Pēdējo gadu laikā gaisa termometra stabiņš krietni uzkarst, tādēļ privātmājās un dārziņos neatņemams ir piepūšams baseins. Tajā veldzēsies kā bērni, tā arī pieaugušie. Iepazīsties ar baseinu kopšanu un iegādājies jau šodien!

 • Labākās dāvanas vasaras jubilāriem – aktīvā atpūta un piedzīvojumi

  Dāvanu tēma ir aktuāla visu gadu, jo dzimšanas dienas taču svin gan aukstā ziemā, gan karstā vasarā. Bet tā kā klāt pavasaris un tuvojas vasara, tad apskatīsim, kādas būtu vasaras jubilāriem piemērotas dāvanas. Viena no, mūsuprāt, piemērotām dāvanu kategorijām ir aktīvā atpūta un piedzīvojumi. Kāpēc? Jo tā ir iespēja uzdāvināt nevis kādu mantu, ko nolikt plauktā, lai tā krāj putekļus, bet gan jaunas sajūtas, aizraujošu pieredzi, būšanu kustībā un dzīves izbaudīšanu visā tās daudzveidībā. Tās būs atmiņas par lieliski pavadītu laiku.

 • 5 iemesli, kāpēc profilaktiskās veselības pārbaudes ir būtiskas

  Ja kaut kas sāp vai ir pamatotas aizdomas par saslimšanu, mēs zinām, ka jādodas pie ārsta. Tomēr arvien vairāk medicīnas nozares speciālisti runā par to, cik svarīga ir profilaktiska veselības uzraudzība. 

 • Sludinājumi un reklāma Cēsīs, šā brīža aktuālākajā Latvijas pilsētā

  Pilis un baznīcas, senatnīga arhitektūra un nelieli krodziņi, kas tā vien aicina izzināt savus noslēpumus, šauras bruģētas ieliņas un smaidīgi cilvēki, kas nāk pretī. Viegla mūzika, kas skan no netālu notiekošajiem pasākumiem un biznesmeņi, kas pamanījušies savu veiksmes pamatakmeni atrast tieši šeit, skaistajā pilsētā, ko sauc Cēsis. Tā ir vieta ar latvisku būtību un senām tradīcijām, kas ļauj atklāt ne vien mūsdienīgas vēsmas, kas radītas pateicoties cēsinieku čaklajām rokām, bet arī senu pagātni, kas aptver apmeklējot vēsturisko Rīgas ielu vai pilsdrupu estrādi. 

 • Riepu serviss – ātri, ērti, lēti

  Ir tāds teiciens: "Visi ceļi ved uz Romu", taču autovadītāju leksikā itin populārs ir kļuvis cits teiciens: "Visi ceļi ved uz "MMK riepu servisu". Klientiem ir lieliska iespēja izvēlēties, uz kuru no servisiem doties – uz Mežciemu (Biķernieku ielā 121k) vai jauno riepu centru Pārdaugavā, kas atrodas Mūkusalas ielā 72d pie kinoteātra "Riga Plaza". Tie, kas dzīvo patālāk no Rīgas, var doties pie sadarbības partnera, kas klientus apkalpos riepu centrā Madonā (Saules ielā 67).

 • Domus Būve angāru celtniecība – augsta kvalitāte, drošība un daudzpusība

  Lai uzceltu ne tikai dažus, bet pat vairākus desmitus metrus garu, platu un augstu būvi, mūsdienās vairs nav nepieciešams ilgs laiks, jo pieejamie materiāli, tehnoloģijas, prasmes un modeļu veidi ļauj to izdarīt vien pāris nedēļās. Piemēram, ja Tev nepieciešams lokveida angārs ar taisnām sienām, Domus Būve to varēs piegādāt Tev četru nedēļu laikā!

 • Būtiskākais par zobu balināšanu

  Balti zobi mums liek justies par sevi pārliecinātākiem, skaistākiem un veiksmīgākiem gan privātajā, gan profesionālajā dzīvē. Tomēr reti kuram daba ir devusi patiešām baltus zobus, kuri tādi arī dzīves laikā saglabājas. Realitāte ir tāda, ka zobu toni ietekmē ģenētika, dzīvesveids, pārtikas produkti, zobu kopšanas paradumi. Tas ir daudzu faktoru kopums, kā rezultātā zobu tonis var nebūt tāds, kādu vēlamies. Tas gan nenozīmē, ka nav iespējas tikt pie baltiem zobiem. 

 • 3 padomi, kā izvēlēties piemērotākās rotaļlietas bērna dāvanai

  Foto: Shutterstock.com

  Par dāvanām priecājas, kā liels, tā mazs. Tomēr bērnībā dāvanu saņemšana ir īpaša, jo acumirklī spēj iedegt mazā saņēmēja acīs neviltotu prieka un aizrautības dzirksti. Visbiežāk bērni dāvanā vēlas saņemt rotaļlietas. Taču, kā izvēlēties pareizās? Tiešsaistes tirdzniecības platforma Andelemandele iesaka ņemt vērā šos 3 noderīgos padomus!

 • 5 faktori, kas ir būtiski, izvēloties savu autoskolu

  Lēmums apmeklēt autoskolu un iegūt autovadītāja apliecību dzīvē ienesīs daudz patīkamu pārmaiņu. Tomēr, lai līdz tam nonāktu, ir jāpieņem daži lēmumi. Viens no svarīgākajiem ir lēmums, kuru autoskolu apmeklēt. Autoskolas izvēle nav mazsvarīgs jautājums, ko var atstāt nejaušības ziņā. Tam vajadzētu būt apzinātam un uz vairākiem faktoriem balstītam lēmumam, jo tas palielinās iespēju, ka autoskolas apmeklēšana beidzas sekmīgi — ar labām braukšanas prasmēm un nokārtotiem CSDD eksāmeniem. Kuri ir būtiskākie faktori, kas jāizvērtē, izvēloties autoskolu?

 • Kredīts pret nekustamo īpašumu – kad tas noder un kas par to jāzina

  Nekustamā īpašuma ieķīlāšana ir izplatīts veids, kā risināt savu finansiālo situāciju, īstenot ieceres un nodrošināt dažādas vajadzības. Tomēr, lai arī šis aizdevums paver daudz iespēju, tas prasa arī īpašu kredītņēmēja piesardzību, jo nodrošinājums ir paša nekustamais īpašums, kas nozīmē arī lielāku atbildību un nopietnākas sekas gadījumā, ja aizdevuma līgums netiek pildīts.