Vietējās ziņas

 • Uzrunājošs biznesa plāns: vai zināt biznesa komunikācijas galvenos noslēpumus?

  PFoto: Pixabay.com

  Kāpēc viens uzņēmums sasniedz ieplānotos mērķus, bet cits nespēj tikt galā ar pirmā darbības gada izaicinājumiem? Biznesa veiksmes un neveiksmes iemesli mēdz būt dažādi, taču lielā mērā tie ir atkarīgi no diviem faktoriem: pārdomāta biznesa plāna un pareizas komunikācijas stratēģijas. 

 • Ieguvumi, ko sniedz automātiskie vārti uzņēmuma teritorijā

  Publicitātes foto

  Automātisko vārtu uzstādīšana uzņēmuma teritorijā ir tālredzīgs solis. Tas sniedz vairākus ieguvumus, kas ir novērtējami gan uzreiz, gan ilgtermiņā. Vārtu automātika pielāgojama jebkuriem vārtiem – gan teritorijai, gan industriālajām ēkām un garāžām.

 • Pēc kādiem parametriem iespējams iegādāties vasaras riepas internetā?

  Foto: Shutterstock.com

  Zināms fakts, ka, vairumā gadījumu, iegādāties vasaras riepas internetā ir izdevīgāk kā veikalā vai servisā. Ja nu jau nolietotās riepas automašīnai bija gana piemērotas un nevēlies lieki eksperimentēt, tāda paša riepu komplekta iegāde internetā būs tīrais nieks, taču, ja vēlies ko mainīt, var rasties daži jautājumi. Kāda izmēra riepas labāk derēs manam auto, ko nozīmē dažādie apzīmējumi un kurš riepu protektors ir labāks? Šī raksta tēma veltīta šiem un vēl citiem jautājumiem, kuri var rasties saistībā ar vasaras riepu iegādi internetā.

 • Ātrie kredīti internetā: kā iegūt pozitīvu pieredzi, aizņemoties tiešsaistē?

  Publicitātes foto

  Aizņemšanās bez galvojuma, ķīlas un personīgas klātbūtnes aizdevēja birojā jau sen nevienu nepārsteidz. Visi ātrie kredīti internetā ir balstīti uz šo aizņemšanās principu, kas ir izstrādāts, lai atvieglotu īstermiņa kredīta saņemšanu. Taču ne vienmēr aizņemšanās notiek veiksmīgi – ātrie kredīti tiek kavēti un pagarināti. Rezultātā kopējā atmaksas summa palielinās, un kredīts vairs nav tik izdevīgs, kā likās sākumā. Šādas problēmas iemesls visbiežāk ir nepareiza kredīta izpratne. Turpini lasīt šo rakstu, lai uzzinātu, kādi principi jāievēro, lai ātrie kredīti neradītu sarežģījumus Tavā dzīvē!

 • Kad izvēlēties gāzes sildītāju un kā to lietot?

  Publicitātes foto

  Rudens jau klauvē pie durvīm, bet aizvien gribas atpūsties pie dabas, rīkojot svinības, pasākumus un citas aktivitātes. Krāsainas koku lapas, iespējams, ir vēl košāks fons jūsu dārza ballītei vai citām svinībām nekā vasaras zaļums. 

 • Ātrie aizdevumi internetā – atrodi lētāko

  Publicitātes foto

  Aizņemties caur internetu Latvijā var jau vairākus gadus, bet tikai retais zina, kā atrast izdevīgāko variantu. Šobrīd uzņēmumu skaits, kas piedāvā online kredītus, ir liels, taču atrast atbildi nav grūti, ja vien zina, kur meklēt. 

 • Vai gultas matrači ietekmē miega kvalitāti?

  Foto: Pixabay.com / AlexVan

  Guļot mēs pavadām trešo daļu no dzīves, tāpēc liela uzmanība jāpievērš gultas matracim, lai miegs būtu pēc iespējas kvalitatīvāks. Kāds ir labs matracis un kāpēc miega kvalitātei ir tik liela nozīme cilvēku dzīvēs? Lasi rakstu un uzzini!

 • Nodod agro plēves un citus lauksaimniecības atkritumus bez maksas!

  Foto: Pixabay / RitaE

  Lauksaimniecības darbu sezona rit pilnā sparā, un līdz ar to rodas arī papildu plastmasas atkritumi, piemēram, nolietotās dārza plēves, polipropilēna maisi, agro plēves un ruļļu ietinamās plēves. It īpaši zemnieku saimniecībās šie atkritumi var rasties ļoti lielos daudzumos, bet ko ar tiem iesākt? Novietojot tos pie sadzīves atkritumiem, ievērojami var sadārdzināties izvešanas izmaksas. Aprakt zemē atkritumus nedrīkst, jo tie nesadalās, kā arī dedzināt tos ir aizliegts – tiem degot, atmosfērā rodas kaitīgi izdedži, kas pēc tam nokrīt atpakaļ uz zemes. Tādā veidā vidē nonāk dažādas kaitīgas vielas (benzopirēns, tvana gāze un citas), kas ir indīgas un rada dažādas slimības. Savukārt ilgu laiku atrodoties dabā, tās izraisa nopietnas saslimšanas un var radīt neauglību. Turklāt par atkritumu dedzināšanu tiek piemērotas bargas soda naudas. 

 • Ko spēj piedāvāt moderns televizors?

  Foto: 1a.lv

  Mūsdienās televizors ir kas daudz vairāk par ierīci, uz kuras vērot televīzijas pārraides. Kvalitatīvs un mūsdienīgs televizors šobrīd būtībā pilda izklaides centra lomu – tam iespējams pieslēgt gan televīziju, gan spēļu konsoles, gan laptopu un viedtālruni, kā arī virkni citu ierīču, kas televizora skatīšanos padara īpaši aizraujošu. Vai zini, kādas iespējas vēl piedāvā mūsdienīgs televizors?

 • Kādi ir populārākie AS "Berendsen Tekstila serviss" pakalpojumi?

  Foto: Bigstockphoto.com

  Zīmolu "Berendsen" raksturo rūpes par klientu komfortu – tīrība un spodrība telpās. Lai būtu maksimāls ieguvums, "Berendsen Tekstila serviss" savus produktus piedāvā nomāt, tā gādājot par servisu – vienmēr tīriem sadzīves piederumiem. Daudziem zīmols asociējas ar paklājiem, taču pakalpojumu klāstā ir arī citas populāras un noderīgas lietas. Kādas?