Vietējās ziņas

 • Mainies līdzi savam matu tonim: vienkārši padomi, kā nekļūdīties matu krāsas izvēlē

  Foto: Shutterstock.com

  Ātrākais un vienkāršākais veids, lai atsvaidzinātu savu tēlu, neapšaubāmi ir matu krāsas maiņa. Mūsdienās matu krāsa spēj piedāvāt īstus brīnumus – sākot no milzīgas klasisko un ekstravaganto toņu daudzveidības, beidzot ar matus saudzējošiem sastāviem. Bet kā neapjukt plašajā matu krāsu piedāvājumā un izvēlēties savu īsto?

 • Kredīts bez ķīlas un atbildes uz 4 svarīgiem ar to saistītiem jautājumiem

  Foto: Shutterstock.com

  Brīdī, kad tika ieviestas milzīgas izvēles iespējas, šis attīstības vilnis skāra ne tikai pārtikas, apģērbu, tehnikas, tehnoloģiju un transporta jomas, bet arī finanšu sektoru, radot patiesi iespaidīgu kredītu alternatīvu veidu kopumu, kur katra alternatīva tikusi piemērota konkrētām vajadzībām un nolūkiem, vadoties pēc pielietojumu situāciju rakstura (piemēram, nepieciešamās naudas daudzums sadzīves tehnikas iegādei, vidējās algas apmērs, lai aprēķinātu, cik ilgā laikā iespējams aizdevumus atmaksāt u.tml.). Laika gaitā ir beidzies aizdevumu pret ķīlu uzvaras gājiens, un, Latvijas finanšu tirgū ienākot pirmajam nebanku aizdevējam (precīzāk, pirmajam tiešsaistes aizdevējam), sākās jauna ēra – aizdevumi bez ķīlas. Tomēr, lai arī cik ilgi jau tie būtu populāra izvēle papildu naudas iegūšanai, potenciālo aizņēmēju galvās joprojām ir vieni un tie paši jautājumi. Laiks ieviest skaidrību! Uz jautājumiem "kas īsti ir kredīts bez ķīlas?", "kādu veidu kredīti ir pieejami?" un citiem atbildes lasi raksta turpinājumā!

 • Kādēļ Tev interneta grāmatzīmēs jābūt saglabātai Comparo.me saitei?

  Ir pienācis laiks nomainīt telefona operatoru, iegādāties jaunu ledusskapi vai arī ir parādījusies vajadzība aizņemties naudu, bet ir gadījies nonākt parādnieku sarakstā, tādēļ "parastie" aizdevēji nav aktuāli, jo pie viņiem nav pieejams kredīts ar sliktu kredītvēsturi? Katrs, kurš ir mēģinājis kaut ko meklēt un salīdzināt internetā, labi zina, cik sarežģīts un varētu pat teikt grūts ir šis uzdevums, un šī pētniecības procesa laikā ir nodomājis "cik labi būtu, ja kāds cits to manā vietā varētu izdarīt, un man atliktu tikai izvēlēties". Dzīvē ir gluži kā teicienā "no Tavas mutes Dieva ausī" – speciāli Tavām vajadzībām ir radīts salīdzināšanas portāls Comparo. Kas tas ir un kādēļ Tev interneta grāmatzīmēs jābūt saglabātai Comparo.me saitei? Uzzini raksta turpinājumā!

 • Kas raksturo labu sporta bāru?

  Kopš Latvijā izveidoti vairāki Optibet sporta bāri, daudziem Latvijas iedzīvotājiem ir augstas prasības un gaidas par to, kas ir tā perfektā vieta, kur vari skatīties savu iecienītāko sporta veidu, neatkarīgi no tā, vai tas tiktu spēlēts uz laukuma, arēnā vai uz ledus. Tiem, kuri šeit vēl nav pabijuši, noteikti ir vērts iepazīties ar svarīgākajām īpašībām, kas raksturo patiesi labu sporta bāru. 

 • 4 žurnāli visai ģimenei: ko abonēt nākamajam pusgadam

  Publicitātes foto

  Nemanāmi ir aizritējuši jau seši mēneši — puse no 2018. gada. Tas nozīmē, ka daudziem drukātās preses cienītājiem viņu pastkastītēs šomēnes iekritīs pēdējie abonētie žurnāli un avīžu eksemplāri, jo pusgads ir viens no biežāk izvēlētajiem abonementu termiņiem. Tas arī nozīmē, ka ir pēdējais brīdis izdomāt, ko lasīsiet nākamajā pusgadā. 

 • Dermatologs Cēsīs – prof. Jāņa Ķīša klīnikas izbraukuma konsultācijas

  Publicitātes foto

  Ko Tev nozīmē āda? Vai tās veselība ir tikpat svarīga kā, piemēram, zobu stāvoklis vai ginekoloģija? Lielākais vairums atbildētu negatīvi, jo statistika liecina, ka profilaktisks dermatologa apmeklējums ir vien nelielas iedzīvotāju daļas apzināti veikts solis. Tas apliecina, ka maz domājam par ādas nozīmi veselības nodrošināšanā. Taču retais zina, ka āda ir lielākais orgāns, kas ir atbildīgs par svarīgām un dzīvībai vitāli svarīgām funkcijām. 

 • Ieteikumi kāzu kleitas meklējumos

  Foto: līgavām.lv/ Bazaly Photography

  Vai tuvojas jūsu lielā diena? Izvēlēties tērpu īpašajai dienai ir patiesi maģisks brīdis. Tas ir brīdis, kas pilns izaicinājumu – kā atrast atbilstošu kleitu, kā izvērtēt tās kvalitāti un kādi ir labākie zīmoli? Šis ir brīdis, lai piepildītu sapni un justos kā visskaistākā! Kleita kāzām ir tērps, kurā ir pienācis brīdis būt labākajai, skaistākajai, mīlētākajai! Uzziniet, kādu kāzu kleitu izvēlēties, lai padarītu jūsu mirkli tik īpašu! 

 • Kādas ir izplatītākās auto markas starp Eiropas autovadītājiem?

  Foto: Shutterstock.com

  Ar kādu auto pārvietojies Tu? Varbūt plāno iegādāties jaunu spēkratu? Šajā raksta varēsi uzzināt kādus auto ražotājus un to piedāvātos modeļus iecienījuši Eiropas auto vadītāji. Populāri, jauni un lietoti auto skaitļos un procentos ilustrēs šī brīža tirgus tendences un cerams palīdzēs pieņemt lēmumu arī Tev!

 • Kredīts uzņēmumiem – palīgs biznesam ar ātru ražošanas ciklu

  Foto: Shutterstock.com

  Uzņēmējdarbības veidi ir ļoti dažādi – sākot ar IT pakalpojumu nodrošināšanu un beidzot ar kakao ražošanu. Un, atkarībā no uzņēmējdarbības veida, katram uzņēmumam iespējams piemeklēt arī atbilstošus finansēšanas modeļus un pakalpojumus. Vai vēlaties zināt, kā finanšu līdzekļus veiksmīgāk pārvaldīt tiem uzņēmumiem, kas ikdienā saskaras ar ātru ražošanas ciklu 30 līdz 120 dienu intervālā? Tādā gadījumā šis raksts Jums sniegs gaidītās atbildes!

 • Uzrunājošs biznesa plāns: vai zināt biznesa komunikācijas galvenos noslēpumus?

  PFoto: Pixabay.com

  Kāpēc viens uzņēmums sasniedz ieplānotos mērķus, bet cits nespēj tikt galā ar pirmā darbības gada izaicinājumiem? Biznesa veiksmes un neveiksmes iemesli mēdz būt dažādi, taču lielā mērā tie ir atkarīgi no diviem faktoriem: pārdomāta biznesa plāna un pareizas komunikācijas stratēģijas.