Afiša

Starptautisks mūzikas festivāls "Laba daba"Ratniekos

Starptautisks mūzikas festivāls "Laba daba"Ratniekos
Starptautisks mūzikas festivāls "Laba daba"Ratniekos
KUR
KAD
Piektdiena, 4. augusts, 2017 17:00 - 14:00

04.08.2017 17:00, Ratnieki, Līgatnes pagasts, Līgatnes novads, Starptautisks mūzikas festivāls Laba daba


Starptautiskais mūzikas festivāls "Laba daba" 2017.gadā notiks no 4.augusta līdz 6.augustam. Vieta - brīnišķīga un nemainīga -  Līgatnes pagasta, Latvijas Universitātes atpūtas komplekss "Ratnieki". 

Festivāla organizatori, pasākumu aģentūra "Pareizā ķīmija" un "Radio NABA", norāda, ka sākot ar šo gadu festivāls piedzīvos arī citus uzlabojumus un papildinājumus: "Mēs plānojam attīstīt ārpus festivāla atrodošos teritorju, tajā skaitā, telšu pilsētiņu. Kā arī no 2017.gada festivāla pamata filozofija iegūs nedaudz citu ievirzi gadu no gada. Pamata doma paliks kā līdz šim– par labdabīgu attieksmi pret visu dzīvo mums apkārt-, bet ikgadējais festivāla fokuss katru gadu būs cits. Šobrīd varam atklāt, ka tas būs kaut kas līdzīgs ceļojumam no valsts uz valsti."

Pirmās grupas tiks izziņotas 2017.gada sākumā. Tāpat kā citus gadus, tiks pārstāvēti dažādi mūzikas žanri: regejs, etno folks, roks, elektronika, punk, ska un cita mūzika, ko izpildīs gan pašmāju mūziķi, gan mākslinieki no ārvalstīm. Kopā plānots, ka uzstāsies aptuveni 90 apvienības. Bagātīgo papildprogrammu ar sporta turnīriem, radošajām darbnīcām, kino un teātra performancēm, 2017.gadā papildinās jauna spēļu pļava. 

"Laba daba" ir starptautisks mūzikas festivāls, kas norisināsies Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā "Ratnieki" Līgatnes pagastā augusta pirmajā nedēļā, no 4. līdz 6.augustam. Uz sešām skatuvēm būs skatāmas vairāk kā deviņdesmit dažādu mūzikas novirzienu grupas un DJ apvienības. Paralēli muzikālajam piedāvājumam, festivālā darbosies kino māja, sporta turnīri, jauna spēļu pļava, teātra skatuve un dažādas radošās un izzinošās darbnīcas visām paaudzēm. Šis festivālam būs jau devītais norises gads.

Papildus informācija: http://www.labadaba.lv

Pirkt biļeti: