Afiša

Ielīgošana Cēsīs

Ielīgošana Cēsīs
Ielīgošana Cēsīs
KUR
KAD
Ceturtdiena, 22. jūnijs, 2017 20:00 - 21:00

Ceturtdien, 22.jūnijā, no plkst.20.00 Cēsu Pils parkā notiks deju koncerts "Kad balti mākoņi līgo", savukārt plkst.22.00 sāksies zaļumballe ar grupu “Zaļā galma kapela”.


Jau par tradīciju kļuvušais deju koncerts vasaras saulgriežos "Kad balti mākoņi līgo" šogad pulcēs gan jauniešu, gan vidējās paaudzes deju kolektīvus, lai kopā un atsevišķi izdejotu skaistākās dejas. Koncertā būs redzamas arī dejas no nākamgad gaidāmā Dziesmu un Deju svētku deju lieluzveduma “Māras zeme”, gan arī pašu dejotāju iemīļotākās un lustīgākās dejas.

Koncertā būs jūtama maģiskā saulgriežu enerģija, ko vēl pastiprinās dejotāju neizsīkstošā mīlestība pret deju, pļavas ziedi un ugunskuri.

Koncertā piedalīsies TDA “Raitais solis” ar draugiem: TDA “Gatve” no Rīgas, TDA “Vidzeme” no Madonas, TDK “Kande” no Cēsīm, TDK “Liepupīte” no Liepupes un vidējās paaudzes deju kolektīvi “Raitais solis” un “Saulgrieži” no Cēsīm, “Gatve” un “Gatve - otrā iespēja” no Rīgas, “Miķelis” no Priekuļiem, “Piebaldzēni” no Jaunpiebalgas, “Vaive” no Vaives pagasta, kā arī vidējās paaudzes deju kolektīvs “Straupe”.

Koncerta mākslinieciskais vadītājs ir Andis Kozaks.

Biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu Paradīzes” kasēs, internetā un pirms koncerta pasākuma norises vietā.
Cenas – 3,00 EUR, 1,50 EUR skolēniem, pensionāriem, “Drauga kartes” īpašniekiem.