Betas nams, SIA

Betas nams, SIA

Raunas 3A, Cēsis, Cēsu nov. LV-4101
+371 29511443 +371 29511443 Mājaslapa Mājaslapa

"Betas nams"

Tā ir vieta, kur pieredzējuši speciālisti palīdz tikt galā gan lieliem, gan maziem ar dažāda veida psiholoģiskām un fiziskām grūtībām.
Betas nama piedāvājumā jūs atradīsiet  dažādus pakalpojumus savai garīgajai labsajūtai. Mēs gaidām ikvienu – lielu vai mazu, lai kopīgi atrastu vislabāko veidu kā sasniegt iecerēto un just prieku par paveikto! Lai darbojoties šodienā katrs sev veidotu labāku un veiksmīgāku nākotni!

"Betas nams" pakalpojumi:

Geštaltterapija, psihoterapija
Geštaltterapija spēj palīdzēt, ja radušās indivīda iekšējās problēmas, savstarpējo attiecību, ģimenes, personīgās izaugsmes problēmas, psiholoģisku traumu gadījumos, brīžos, kad cilvēku piemeklējušas sēras, zaudējums, problemātiski sapņi vai radušies eksistenciāli jautājumi, depresivitātes gadījumos, kāarī pie izdegšanas sindromiem vai veģetatīvās distonijas un dažādos citos gadījumos.

Smilšu spēļu terapija Bērnībā katrs noteikti ir spēlējies smiltīs pie jūras, upes vai smilšu kastē. Ļaut sausām smiltīm birt caur pirkstiem... Smiltīm, pielejot ūdeni, tās var mīcīt, veidot smilšu kūkas, kalnus, pilis, tuneļus. Mums ir atmiņas par to, kā āda izjūt sausas un siltas, vēsas un mitras smiltis, kas aicināt aicina darboties ar tām. Atmiņu kamols glabā izjūtas kopā ar agrākiem sapņiem, vientulību vai prieku...   Mākslas terapija Mākslas terapijā svarīgs ir radošais process un tā rezultāts, pārdomas un arī saruna ar mākslas terapeitu pēc radošā procesa, ņemot vērā katra vēlmes un iespējas.

Mūsu speciālisti:

 • Aija Baha Velvele
  Geštaltterapeite, psihoterapijas speciāliste, smilšu spēļu terapijas metodes lietotāja
 • Iveta Jermolājeva
  Mākslas terapeite

Kontaktinformācija

Psihoterapijas speciāliste +371 29511443
Mākslas terapeite +371 28858141
E-pasts betasnams@gmail.com
Mājaslapa http://www.betasnams.lv/
Reģistrācijas numurs 44103086291

Darba laiks

 • Pirmdiena 9:00-18:00
 • Otrdiena 9:00-18:00
 • Trešdiena 9:00-18:00
 • Ceturtdiena 9:00-18:00
 • Piektdiena 9:00-18:00
 • Sestdiena -
 • Svētdiena -
Pēc iepriekšēja pieraksta

Atslēgvārdi

Psihoterapeits Cēsīs, Smilšu spēļu terapija, geštaltterapija, geštaltterapeits, pāru konsultācijas, psihoterapija, psihoterapeiti, psihoterapeits, psihoterapeite, psihoterapijas speciālists, psihoterapijas speciālists Vidzemē, labi psihoterapeiti, psihoterapeita pakalpojumi, pāru un smilšu spēļu terapeits, psiholoģiskas traumas, depresivitāte, izdegšanas sindromi, veģetatīvā distonija, psihoterapijas speciālists Cēsīs Aija Baha Velvele, kinezioloģiskā teipošana, stājas traucējumu profilakse, limfodrenāža, teipošana, teipi, manuālā terapija, relaksācijas vingrojumu apmācība, mākslas terapeite, Iveta Jermolājeva. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā